LOADING

Type to search

Špekovník LYK Titulka

Vědecky prokázáno: lidská DNA koresponduje s tantrickými „háčky“

LYK Pro 12
Share

Američtí vědci nedávno (publikováno roku 2012) objevili souvislost s učením, které se skrytě i zjevně vyskytuje v mnoha spirituálních naukách a je otevřeně vyučováno mistry posvátné tantry. Nyní je už vědecky dokázáno, že při sexuálním spojení muže a ženy dochází k doživotnímu propojení ženy s mužem, se kterým měla pohlavní styk. Zatímco americkými vědci to bylo zaznamenáno a bezesporu prokázáno v lidské DNA (http://www.thinkinghumanity.com/2017/09/study-shows-that-women-can-retain-and-carry-dna-from-every-man-they-have-sexual-intercourse-with.html), v tantře se tomuto spojení říká parazitické tantrické háčky. A právě skrze ně, dle tantrické liturgie, muž dokáže neustále „krást“ ženám, s nimiž měl pohlavní styk, jejich energii, sílu či dobrý osud (dobrou karmu). A to i myšlenkou, vzpomínkou, rozhovorem či třeba jen přirozenou cestou svým vyčerpáním, kdy se energie muže a s ním spojené ženy chová jako ve spojených nádobách: jejich hladiny se samovolně vyrovnávají. I proto musela být v mnoha kulturách nevěsta pannou, v jiných pak muži mohou mít více manželek, a tím i větší přísun podporující ženské energie. Extrémem byly harémy vládců, přísně střežené eunuchy.

Jen ve zcela výjimečných případech a u výjimečně vybavených mužů, jejichž energie je velice silná a velmi kultivovaná, jemná a spirituální, dochází k tomu, že takový jedinec (muž) pohlavním spojením kultivuje energii ženy a tím zlepšuje její osud. Kdysi to byli šlechtici, dnes nejslavnější umělci, ne však již (slavní) sportovci žijící pouze ve hmotě, pouze umělci, neboť (dle tantrických nauk) „…právě oni mají spojení s nebem skrze svoji tvorbu“.

Tantrické háčky se dle zmíněných nauk vizuálně podobají malým červům (housenkám) s jakýmsi „drápkem“, zaseknutým do těla ženy na jednom konci a energetickým vláknem vedoucím k muži na straně opačné. Neobjevují se ale přímo v pohlavních orgánech ženy, přestože jsou přenášeny pohlavním stykem. Nacházejí se v energetickém těle ženy poblíž pohlavních orgánů. Zde pak způsobují celou řadu projevů, a to nejen v energetických tělech ženy, jež sice nejsou viditelné běžným zrakem, ale velmi dobře je vnímají například léčitelé a další lidé, schopní vnímat jemnohmotné energie; zároveň se jejich přítomnost projevuje (manifestuje) do fyzického těla. Podle tantrických učitelů parazitické háčky způsobují u většiny žen bolesti v kříži, vznik nejrůznějších ženských onemocnění a také se skrze ně, respektive skrze jemná těla ženy, mohou do fyzického těla ženy přenášet i další „vlastnosti“ muže: jeho „povaha“ a sklony (tendence dělat to či ono, například být hrubý, opíjet se apod.) – ale také jeho DNA. To už se nicméně ocitáme na bázi vědecké.

Podle tantriků nicméně vždycky platí, že fyzické tělo zrcadlí vše, co se odehrává v dalších jemných tělech člověka. Energie z jemných těl se postupně zhmotňuje do těla fyzického (např. nemoci). Na tomto principu přenosu jemnohmotných energií z jemných těl jednoho člověka do jemných těl člověka druhého, které se následně projevuje v těle fyzickém nejrůznějšími manifestacemi (třeba zázračným uzdravením, zlepšením osudu apod.), je založena většina léčitelských technik.

Odstranit parazitické tantrické háčky běžnými léčitelskými technikami je podle mistrů tantry v podstatě nemožné, protože nejsou dostatečně silné a „jemné“, kdy bývá uváděno poměrně výstižné přirovnání, že „…na fyzické úrovni operaci nervů v oku taky nelze dělat pilkou na kosti, natožpak krumpáčem nebo lopatou“. K odstranění háčků je pak nezbytná velmi silná a čistá božská energie a také znalosti, jak tuto energii použít. Takzvané „odháčkování“ má být nicméně pouze „vedlejším efektem doslova zázračné tantrické liturgie“, kterou je však schopen praktikovat pouze osvícený tantrický mistr.

Luboš Y. Koláček